Home Tag "ricky martin"

Martohet Ricky Martin dhe partneri i tij

0
Ricky Martin njoftoi ditën e djeshme se ai dhe partneri i tij Jwan Yosef janë martuar pas tre vitesh lidhje. “Jam një burr i martuar, pas disa muajsh do të organizojmë një festë të madhe, do ju njoftoj” – ka thën Martin për E! News. “Ne kemi shkëmbyer premtimet dhe jemi betuar. Firmosëm të gjitha letrat […]

Krejtësisht i zhveshur në një dhomë hoteli. Provokues Ricky Martin

0
I stërkomentuar për shkak të biseksualitetit të tij dhe për lidhjet e tij sentimentale. Por edhe shumë i sukseshëm në punën e tij, falë profesionalizmit dhe aparencës dhe hireve të tij mesdhetare. Është pa dyshim një nga këngëtarët më aktiv në rrjetet sociale. Ricky së fundmi ka provokuar keq të gjithë ndjekësit e tij në Instagram. […]