Home Tag "Rina"

Ekspozon format me bikini, Rina djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Rina Balaj është duke shijuar ende pushimet së bashku me partnerin e saj reperin Sin Boy. Atë e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk i kursen fotot me bikini ku ekspozon format e saj. Në disa foto të postuara së fundmi, Rina shfaqet me një palë bikini me lule e ngjyra të […]

Joshëse si kurrë më parë, Rina pozon topless nga vaska

0
Rina është një prej repereve më në zë të momentit. Ajo është vënë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të lidhjes së saj me reperin Sin Boy me të cilin është duke bashkëpunuar edhe profesionalisht. Ajo çfarë e karakterizon këngëtaren është ndryshimi i vazhdueshëm në pamje ku eksperimenton me ngjyrat e flokëve. Rina është […]

Rina thumbon shumicën e femrave në Kosovë, “Duken si..”

0
Reperja Rina sapo tregoi se është kundër ndërhyrjeve estetike dhe sidomos faktit që të gjithë femrat bëhen një standart dhe përpiqen ti ngjajnë vetëm një modeli. Në një status të postuar në instagram ajo shkruan: “Dy milion njerëz në Kosovë, një milion duken si Kylie Jenner” Ajo vijonë me tej duke i bërë tag modeles […]

Rina i paraprin lajmeve dhe flet vetë e para për shtatëzaninë

0
Reperja Rina ka vendosur që ti paraprijë lajmeve të mundshme mbi shtatëzaninë e saj pasi ka publikuar në instagram një video ku shfaqet me disa kilogram më tepër dhe barkun pak të rrumbullakosur. “Nuk jam shtatëzanë njerëz, thjesht jam shëndoshur”, shkruan ajo krahas videos ku pozon me rroba të ngushta dhe që e tregojnë pak […]