Home Tag "rita lati"

Si reagoi Rita Lati kur vajza i tregoi se kishte humbur virgjërinë

0
Roza Lati dhe Rita Lati, mëmë dhe bijë kanë treguar gjithmonë se kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Të ftuara në “Xing me Ermalin”, Roza ka treguar se i ka rrëfyer mamasë së saj Ritës edhe herën e saj të parë. Roza ka treguar se mamaja e saj kaloi tre emocione në të njëtën kohë. “Rita […]

“Boll bëre si pjeshkëllesh!”, Rita Lati i bën komentin epik Rozës

0
Moderatorja Roza Lati është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Ndërkohë së fundmi ka publikuar një video përkrah mamasë së saj, aktores së mirënjohur të humorit Rita Lati, e cila ka shkaktuar mjaft të qeshura. Në video shihet Roza e cila po shihet para pasqyrës, […]

“Kam qenë parodiste, nuk më zëvendëson dot”, Rita Lati “thumbon” kolegët

0
Aktorja e mirënjohur e humorit Rita Lati ishte mbremjen e kaluar në emisionin “Soriee”, së bashku me Aleksandër Çipë, Bujar Asqeriun, këngëtaren Maya, vëllezërit Veshaj ku dhuruan spektakël për teleshikuesit me atmoferë vlonjate. Por teksa po iu kërkua të këndonte këngën “Nën një portokalle”, Rita e njohur për natyrën e saj të lirshme në skenë, […]

Njihuni me motrën e Ritës dhe tezen e Rozës

0
Rita dhe Roza Lati janë natyra shumë të afërta me njëra – tjetrën, të jetë dikush që nuk i njeh nuk e beson kurrë që ato të dyja janë nënë e bijë. Përveç marrëdhënies perfekte që Roza gëzon me nënën e saj, ajo paska edhe një marrëdhënie të mirë me tezen, e cila quhet Nora […]