Home Tag "Ronela"

Ronela dhe Zerka i japin fund.., ja detajet që tregojnë ndarjen

0
Ronela Hajati dhe Young Zerka duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies mes tyre. Ata janë duke qëndruar të ndarë në karantinë, Zerka ndodhet në Korçë ndërsa Ronela në Tiranë. Këngëtari ka festuar dje ditëlindjen dhe ajo që të biente në sy ishte mungesa e urimit nga ana e Ronelës. Ndërkaq nga një kontroll në […]

Ronela bëhet kokëkuqe, këngëtarja ndryshon pamje, nuk do ta besoni si duket

0
Këngëtarja Ronela Hajati ka eksperimentuar sërish me flokët. Këtë herë ajo është shndërruar në një kokëkuqe me flokë shumë të gjatë, duke hequr dorë të paktën në këtë foto prej flokëve biondë. Ronela duket ndryshe jo vetëm falë flokëve që i shkojnë shumë, por edhe falë veshjes ku nuk mungojnë detajet e veçanta. Ajo pozon […]

Ronela na la pa fjalë, me pamjen e re duket tjetër njeri

0
Ronela Hajati ka vendosur që të shndërrohet në një bionde platin dhe duhet pranuar se i shkon kaq shumë pamja e re. Ajo ka postuar në instagramin e saj një foto me flokë të gjata biondë dhe duket tjetër njeri. Këngëtaren e kemi parë gjithmonë me flokë të errët dhe ky ndryshim i menjëhershëm bie […]

Ronela ndryshon totalisht pamje, bëhet bionde dhe duket thjesht uauu

0
Pas 4 vitesh brune origjinale, Ronela vendos të ndryshojë pamje dhe këtë herë duket se ka goditur në shenjë. Këngëtarja ka vendosur të shndërrohet në një bionde shumë simpatike dhe duhet thënë se pamja e re i shkon shumë. Këngëtarja e ka lënë rrënjën e flokëve në ngjyrë natyrale dhe pjesën tjetër totalisht bionde në […]

Ronela harron Zerkën, këngëtarja zyrtarisht në një lidhje të re

0
Ronela Hajati dhe Young Zerka duket se nuk janë më bashkë. Ata asnjëherë nuk e pranuan as lidhjen dhe as ndarjen, megjithatë shumë detaje mes tyre, i kanë konfirmuar me kohë të dyja. Aktualisht Ronela thuhet se është ndarë përfundimisht nga Zerka, i cili së fundmi është parë nën shoqërinë një modeleje bionde. Por mesa […]