Home Tag "Ronela"

Ronela harron Zerkën, këngëtarja zyrtarisht në një lidhje të re

0
Ronela Hajati dhe Young Zerka duket se nuk janë më bashkë. Ata asnjëherë nuk e pranuan as lidhjen dhe as ndarjen, megjithatë shumë detaje mes tyre, i kanë konfirmuar me kohë të dyja. Aktualisht Ronela thuhet se është ndarë përfundimisht nga Zerka, i cili së fundmi është parë nën shoqërinë një modeleje bionde. Por mesa […]

Ronela e harron Zerkën, poston foto me bikini dhe duket në super formë

0
Këngëtarja Ronela Hajati po vijon pushimet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga ku poston vazhdimisht foto e video të ndryshme. Aktualisht ajo ndodhet në Miami dhe sapo ka postuar një foto me bikini ku shfaqet më në formë se kurrë. Pavarësisht zërave për një ndarje mes saj dhe Young Zerkës si dhe thashethemeve për […]

Young Zerka me një bionde, nuk do ta besoni si reagon Ronela

0
Ronela Hajati dhe Young Zerka janë përfolur vazhdimisht për një lidhje mes tyre, edhe pse asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht. Këngëtarja ndodhet aktualisht me pushime në Miami, ndërsa Zerka është fotografuar në jug të vendin me një femër tjetër. Lajmi bëri mjaft bujë në media, ndërsa vetë këngëtari nuk reagoi aspak lidhur me lajmet. […]

I thanë se kishte b**e, Ronela u kthehet egërsisht fansave

0
Ronela Hajati tërhoqi vëmendjen dje me një foto të postuar në rrjetet sociale. Këngëtarja e njohur u shfaq teksa kishte veshur një palë kominoshe ngjyrë ulliri dhe në pjesën intime ishin krijuar rrudha të çuditshme që krijojnë një iluzion optik. Ky detaj nuk kaloi pa u vënë re nga fansat të cilët nisën menjëherë me […]

Ronela “tërbohet” në dush në 5 të mëngjesit

0
Dy ditë më parë këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka festuar ditëlindjen, dhe organizoi gjithçka në një lokal në Tiranë. E duket se kjo ditëlindje i ka dhënë asaj energjinë e duhur. Mbrëmë, me një mikeshën e saj, ajo ka publikuar disa video, teksa po vallëzonte si e ‘çmendur’ në ora 5 të mëngjesit një […]

Ronela para dhe pas grimit. Shihni ndryshimin e frikshëm

0
Eshtë e vërtetë që fytyra ndryshon shumë pas “maskës” së grimit, por këngëtarja Ronela Hajati bëhet vërtet e panjohshme kur trukohet. Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet fytyra e saj reale pa ‘make up’ e deri te ndryshimi madh. Këngëtarja është shprehur se nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjikale në trup. Por një […]

Ronela habit me urim e 8 Marsit

0
Dita Ndërkombëtare e Gruas sot po festohet kudo në botë. E një urim e mesazh për këtë ditë ka edhe këngëtarja Ronela Hajati. Ajo ka hedhur një foto në Instastory, ku tha se sonte gratë duhet festuar sa më shumë që munden. Madje, Ronela i këshilloi ato që sonte t’i lënë burrat në shtëpi dhe […]