Home Tag "rudina dembacaj"

Ja kush do t’ia gjej nusen e re Albi Nakos

0
Spektakli “Dance With Me”, nuk ka korniza dhe limite. Rudina Dembacaj, është një ndër personazhet që i ka shtuar “erzat” e humorit në supershfaqen e Vera Grabockës. Moderatorja hiperaktive, nuk ka nguruar të shndërroj pjesën e vlerësimeve nga juria në një “One woman show” shumë zbavitës. Dembacaj nuk ka nguruar të luaj paksa me batutën, […]

Çfarë do bënte Rudina Dembacaj çdo ditë me burrin e saj?

0
Moderatoja Rudina Dembacaj është vënë re në një foto të shkëputur nga albumi i saj i dasmës. Rudina ndjen një dashuri të madhe për bashkëshortin e saj dhe ajo këtë e dëshmon shpesh me statuse dashurie kundrejt tij. Ajo do bënte gjithçka për njeriun e saj të zemrës. Madje do martohej sërish por me të […]

Rudina Dembacaj me armë në dorë – Kujt ja drejton ajo?

0
Moderatorja Rudina Dembacaj njihet për natyrën e saj komike. Ajo për disa sezone ka qënë pjesë e spektaklit “Al Pazar”. Por sot ajo na ka treguar diçka krejtësisht ndryshe nga jeta e përditshme. Rudina është parë me një armë në dorë ditën e sotme. Në këtë foto ajo ngjan shumë e egër dhe mjaft  e […]

Rudina Dembacajn nuk e zinte gjumi pa bërë…

0
Ka vetëm pak kohë që ka lindur dhe moderatorja simaptike i është rikthyer jetës së saj së dikurshme gjithashtu edhe linjat e saj trupore nuk duken aspak keq pas nje lindjeje shumë të afërt. Ashtu sikurse të gjithë në ditën e sotme që janë të fiksuar pas rrjeteve sociale nuk kishte si të ndodhte ndryshe […]

Një program tjetër në prime time – Rudina jep lajmin

0
Prime time i këtij sezoni do të jetë i ngjeshur. Pas Ermalit në “Tv Klan”, Luanës në “Top Channel”, Al Pazarit në “Vizion Plus”, të reja ka edhe nga “Ora News”. Programi i Rudina Dembacajt “Mos i Fol Shoferit” do të jetë çdo të shtunë në orën 21:00. Lajmi është bërë i ditur përmes spotit […]

‘Hajde foto Hajde’ – Foto e Rudinës surprizon Amin

0
Ka foto dhe foto. Kjo e Rudina Dembacajt është një nga ato më romantiket që kemi parë ndonjëherë të publikohet nga artistët shqiptarë. Rudina dhe Aleksi i saj, bënë një foto në det, nën perëndim dhe s`mund ta shajmë. E gjitha perfekte. Përshkrimi që aktorja i bëri ishte paksa humoristik, ama foto mbetet e gjitha […]

Vajza e aktores ka ditëlindjen, por ajo ende s’ia zbuloi fytyrën

0
As 8-mujori i lindjes së vajzës nuk e bëri të na e tregonte fytyrën e saj. Rudina Dembacaj e ka uruar publikisht, siç ka bërë çdo muaj. “Viktoria ime, sot 8 muajshe. Mrekullia ime, sa shpejt po rritesh”, ka shkruar ajo. Na ndajnë edhe katër muaj nga 1-vjetori i vajzës dhe ndoshta prezantimin me të […]

Rikthehet ‘Aja’ e ‘Al Pazar’

0
Kë kishte marrë malli për “Ajen” e “Al Pazar”? Rudina Dembacaj është larguar prej disa kohësh nga programi i humorit, madje tashmë është nën prezantimin e një programi me intevista, por fansat duhet t`i ketë marrë malli për rolet e saj. Një ndër më të spikaturit është pikërisht roli i “Ajes”. Edhe vetë ajo është […]