Home Tag "rudina dembacaj"

‘Hajde foto Hajde’ – Foto e Rudinës surprizon Amin

0
Ka foto dhe foto. Kjo e Rudina Dembacajt është një nga ato më romantiket që kemi parë ndonjëherë të publikohet nga artistët shqiptarë. Rudina dhe Aleksi i saj, bënë një foto në det, nën perëndim dhe s`mund ta shajmë. E gjitha perfekte. Përshkrimi që aktorja i bëri ishte paksa humoristik, ama foto mbetet e gjitha […]

Vajza e aktores ka ditëlindjen, por ajo ende s’ia zbuloi fytyrën

0
As 8-mujori i lindjes së vajzës nuk e bëri të na e tregonte fytyrën e saj. Rudina Dembacaj e ka uruar publikisht, siç ka bërë çdo muaj. “Viktoria ime, sot 8 muajshe. Mrekullia ime, sa shpejt po rritesh”, ka shkruar ajo. Na ndajnë edhe katër muaj nga 1-vjetori i vajzës dhe ndoshta prezantimin me të […]

Rikthehet ‘Aja’ e ‘Al Pazar’

0
Kë kishte marrë malli për “Ajen” e “Al Pazar”? Rudina Dembacaj është larguar prej disa kohësh nga programi i humorit, madje tashmë është nën prezantimin e një programi me intevista, por fansat duhet t`i ketë marrë malli për rolet e saj. Një ndër më të spikaturit është pikërisht roli i “Ajes”. Edhe vetë ajo është […]

Rudina Dembacaj në zi: ‘Pusho në paqe dritë’

0
Ditë e trishtë është kjo e sotmja për aktoren e humorit Rudina Dembacaj. Ajo ka lajmëruar pak orë më parë, me hidhërim të thellë, ndarjen nga jeta të kushëririt të saj. Nuk ka dhënë më tepër detaje, por ajo që kuptohet është largimi shumë i parakohshëm. Rudina sapo mbylli sezonin e “Mos i fol shoferit” […]

Rudina zbulon fytyrën e vajzës – Duke bërë biseda gocash

0
Deri përpara pak minutash e kishte mbajtur sekret fytyrën e vogëlushes së saj. Rudina Dembacaj solli një foto më të plotë të vajzës së saj, ku në profil mund të dallojmë disa tipare të Viktorias. Ato të dyja janë ulur buzë detit dhe po bëjnë biseda gocash. Mami Rudina ka qenë e kujdesshme për t`i […]

Kush është moderatorja më e mirë e ‘Portokallisë’, sipas aktorit?

0
“Portokallia” ka ndërruar disa moderatore të cilat kanë ikur e kanë ardhur dhe në këto raste njerëzit mendojnë, kush ishte më e mira? Kjo pyetje i është bërë Erion Isait, aktorit të “Portokallisë” nga Rudina Dembacaj në taksinë e saj. Mes Ornela Bregut, Xhemi Shehut, Eneda Tarifës dhe Amit, ai ka zgjedhur Xhemin. Sipas tij, […]

Aktorja bën gallata me burrin e motrës

0
Vitet kanë ikur dhe kohët kanë ndryshuar. Nëse disa vite më parë kunatit i jepej dora që atje larg, sot puthet, përqafohet dhe madje bëhet dhe gallatë. Fatmirësisht disa tabu janë thyer dhe disa komplekse janë fshirë. Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, e ka shijuar një kafe me kunatin e saj, specifikisht me […]