Home Tag "sara hoxha"

Këto ishin disa prej të ftuarve vip në dasmën e Sarës dhe Ledionit – Mikja e ngushtë Arbana nuk u pa në asnjë foto

0
Ditën e djeshme Sara dhe Ledioni kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një prej vendeve më të bukura të Italisë, në Como. Nuk ishte një dasëm private por përveçse pjestarëve të familjes së çiftit ishin edhe shumë personazhe publik. Ndër to mund të përmendim: Luana Vjollcën, Marinën dhe Getoarin, Eneda Tarifën, Albanin dhe Miriamin, […]

Sara Hoxha pranë dasmës, zgjedh veshjet e super-modeleve të famshme

0
Për shkak të lajmit se së shpejti do të martohet, Sara Hoxha ka marrë edhe më shumë vëmendje mediatike. Ajo dhe Ledioni kanë paralajmëruar një dasmë mjaft luksoze në Itali. Sakaq, bukuroshja së fundmi po shijon pushimet me motrën e saj Lori, dhe postimet e shumta në rrjetet sociale nuk mungojnë. Kësaj radhe është Sara ajo që ka […]

Në mes të pushimeve luksoze Sara Hoxha ka një kërkesë

0
Sara Hoxha po shijon kohët e bukur të mëmësisë, tani që edhe djali i është rritur. Sara ka arritur gjithashtu që Brenda një kohe shumë të shkurtër të risjellë trupin e saj në formë. Është një ndër mamatë më seksi dhe teksa e shikon më bikini nuk mendon që është bërë nënë. Në mes të […]

“Luftoj me ankthin thuajse çdo ditë” Rrëfen si kurrë më parë Sara Hoxha

0
Opsioni i ‘Instagramit’ ‘Më bëj një pyetje’, i ka bërë më të “prekshëm” dhe transparent shumë nga personazhet publikë. E tillë është edhe Sara Hoxha, e cila ditën e djeshme, ka vendosur ti dedikojë pak kohë ndjekësve të shumtë. Në pyetjete e drejtuara Sara Hoxhës ndër të tjera ka qenë nëse  “Ke kaluar ndonjëherë ankth/depresion? Nëse po, […]

Një foto fantastike nga familja Hoxha, me rastin e 1 qershorit

0
Dy më të vegjëlit e familjes Hoxha, Itan dhe Londonnuk ka se si të lihen jashtë vëmendjes në ditën e fëmijëve. Ka qenë Sara Hoxha e cila ka shpërndarë një foto ku duket vëllai i saj i vogël Itan duke mbajtur Londonin ndërkohë që të dy janë kombinuar me veshje në ngjyrë të zezë. “Shpirti […]

Sara Hoxha në vështirësi, liston problemet e saj

0
Sara Hoxha është një nga trashëgimtaret e Top Medias e njëherazi edhe një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh here ndan momente nga jeta e saj private. Vazhdimisht, Sara nëpërmjet Instagramit të saj dhe komenteve që shpesh lë në postimet e së motrës, Lorit dhe partnerit të saj Ledion Liços, merr gjithë vëmendjen […]

Sara dhe Lori të pranishme në ngjarjen e vitit – Foto nga kështjella Windsor ku po zhvillohet ceremonia e martesës së Princ Harry

0
Motrat Hoxha kanë udhëtuar sot drejt kështjellës në Windsor nga ku po zhvillohet ceremonia martesore e Princ Harry me Meghan Markle. Sara dhe Lori shihen të kenë postuar foto nga kështjella nga ku ishin të pranishëm me qindra njerëz. Motrat Hoxha të veshura shumë sportive dhe elegante kanë pritur në këtë mënyrë ardhjën e nuses […]

Si rrallë herë Sara Hoxha shpreh ndjenjat publikisht

0
Ata janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë në një marrëdhënie prej disa vitesh derisa dashuria e tyre më 13 dhejtor të vitit të kaluar u bekua me ardhjen në jetë të një djali. E ndonëse janë kaq shumë të dashur nga publiku, sërish çifti preferon […]

Sara Hoxha ka një biznes të sajin?! Lori i nxjerr sekretin

0
Askujt nuk i  shkon mendja që ndonjë ditë njëra nga motrat Hoxha do të punojë, pasi trashëgimia e tyre u siguron një jetë komode dhe pa shumë detyrime. Por ja që Sara Hoxha e paska një aftësi të veçantë dhe ku i dihet, mbase shumë shpejt mund të ketë një biznes të sajin. Lori Hoxha ja […]