Home Tag "sara hoxha"

Sara „Fuego“ në foton e saj

0
Sara Hoxha ka postuar një fotografi në Instagram me një veshje tepër të veçantë. Ajo pas lindjes së djalit të saj London shfaqet në formë shumë të mirë. Bien vërtet në sy linjat elegante të një prej trashëgimtarëve të Top Medias. E motra Lori Hoxha nuk ka rezistuar dot pa i shkruar një koment Sarës, […]

Kur Sarën dhe Ledionin nuk e lënë një sekond në intimitet

0
Ka qënë ditëlindja e Lori që është bërë shkak që Ledioni të publikojë një foto ku shkruan që një shoqë e Sarës nuk po i lë bashkë asnjë moment as për të bërë edhe një foto ata si çift vetëm, ajo gjëndet gjithmonë aty. Megjithatë Sara dhe Ledioni kanë arritur të realizojnë një super foto […]

Në zemrën e Lori Hoxhës ka vënd për…

0
Pas festës unike që Lori bëri për ditëlindjen e 24 ajo ka postuar një foto shumë të veçantë. Në zemrën e saj ka vend për dy motrat Sarën dhe Redian. Motra është personi më i rëndësishëm në jetë dhe këtë e kuptojnë të gjithë vajzat që kanë motër, motra të bëhet krahë gjithmonë në jetë. […]

Ja cilat janë gjërat që London Noor preferon më shumë

0
Ka mbetur edhe shumë pak kohë nga festimi i një vjetorit të London Noor dhe mami Sara bashkë me babi Ledionin kanë filluar të mendojnë për festën si edhe për dhuratën e ditëlindjes së parë. Por mesa duket London qënka një fëmijë jo si gjithë të tjerët, ai nuk pëlqen shumë lodrat por pëlqen tualetet […]

Për Arbanën, kjo është kënga e Sarës dhe Ledionit

0
Këngët na kujtojnë shpesh ngjarjet, vendet, situatat dhe njerëzit. Dihet edhe se të gjithë çiftet kanë një këngë që i ngjan ose e lidhin me dashurinë e tyre. Njësoj ndodh edhe për Sarën e Ledionin. Kënga e tyre është “All of me” e John Legend, balada romantike që ai ia dedikoi të shoqes. Jo vetëm […]

Sara rrëfen historinë e lidhjes me Ledionin

0
Për ta gjithçka ka nisur në një festë, nën tingujt e këngës “All of me”. Ndaj edhe ajo është kënga e atyre të dyve. Sara dhe Ledioni shkuan në një prej koncerteve në Londër të John Legend dhe ndanë disa momente. Nuk mund të mos e dëgjonin të kënduar live këngën që luhej ndërkohë që nisën […]

Cilat rroba banje ishin në modë këtë verë?

0
Një fakt që nuk mund ta mohojmë është ajo lufta në heshtje mes bikinit dhe monokinit, që këtë vit ishte edhe më e ashpër se verën e shkuar. Nëse vjet u lanë fshehur në dollap bikinit dhe vajzat veshën monokinit, këtë vit iu rikthyen dashurisë së vjetër, por pa hequr dorë nga truporet. Ngjyrat i […]

Sara dhe Lori me pushime, por djalin kush po e mban?

0
Motrat kanë vendosur të pushojnë bashkë këto ditë dhe kanë vendosur që të udhëtojnë jashtë Shqipërisë. Po London Noor e kanë marrë me vete apo jo? Nga një foto e postuar në profilin e Sarës vëmë re që London është duke udhëtuar me mamin dhe tezen me pushime. Lori duket një teze shumë e përkushtuar, […]

Djali i Sarës dhe Ledionit zbulon diçka të re

0
London Noor sapo ka zbuluar diçka të re dhe Sara nuk mund të mos na e tregonte. I vogli duhet të ketë bërë ndonjë reagim të çuditshëm kur ka zbuluar detin dhe e ka parë atë si variantin e madh të asaj vaskës së vogël ku e lan mami dhe babi çdo darkë. Duket se […]