Home Tag "Sara Kapo befasohet me një mesazh nga i ati"

Momente shumë prekëse. Sara Kapo befasohet me një mesazh nga i ati

0
Surprizat nuk kanë patur fund dje për vajzën e aktores së njohur shqiptare. Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea ka qenë e ftuar këtë të premten në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Ajo njihet si një nga vajzat më rebele në Shqipëri dhe me një talent të spikatur në muzikë. Sara promovoi këngën e […]