Home Tag "Sergio Ramos"

Sergio Ramos i jep fund beqarisë në një ceremoni madhështore

0
Kapiteni i Real Madrid, Sergoio Ramos, pas rreth 7 viteve bashkëjetese dhe 3 djemve me gazetaren Pilar Rubio, celebroi në martesë lidhjen e tij të gjatë. Ceremonia u mbajt në katedralen më të famshme të Sevilla, që është qyteti i tij i lindjes. Mbi 400 të ftuar morën pjesë në dasmën e futbollistit spanjoll, ku […]

Bëhet baba për herë të tretë. Ja çfarë thotë Sergio Ramos

0
Familjes së yllit të Real Madridit i është shtuar një anëtar i ri. Sergio Ramos është bërë baba për herë të tretë dhe lajmin e mirë ai e ka ndarë me fansat e tij në rrjetin social Twitter. Bashkëshortja e yllit të futbollit është Pilar Rubio, ndërsa Sergoi ka ndarë me fansat edhe emrin e djalit të […]