Home Tag "shtatezania"

Nga shtatëzania tek planet për martesë, Genta i rrëfen të gjitha

0
Këngëtarja Genta Ismajli prej kohësh tashmë është në një lidhje me një biznesmen turk. Ajo dhe Usta janë gjithmonë pranë njëri tjetrit dhe shpesh herë i shohim teksa postojnë foto dhe video së bashku, ndërsa zbulojnë gjithnjë e më shumë detaje rreth raportit të tyre. Së fundmi këngëtarja u përfol për një shtatëzani të mundshme, […]

Në prag të lindjes, Afërdita tregon se e ka gati garderobën e të birit

0
Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti I saj Jakub Kindl do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali. Modelja është në muajin e tetë të shtatëzanisë dhe vogëlushi pritet të vijë në jetë në muajin shkurt. Afërdita ka treguar herë pas here momente të ndryshme nga shtatëzania duke dhënë detaje dhe duke pozuar vazhdimisht me barkun […]

“Të gjithë çuditen me mua, Afërdita tregon simptomat e shtatëzanisë

0
Modelja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali. Afërdita ka qenë vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku i ka njohur ndjekësit me ecurinë e shtatëzanisë së saj, ndërsa tregon se vijon të jetë po njësoj aktive sa i takon aktivitetit fizik. Ndërkohë ajo ka vendosur […]