Home Tag "shtatzene"

Beyonce, shtatzanë për herë të tretë?

0
Kanë mjaftuar vetëm disa foto me ngjyrën lejla në sfond, për të nxitur dyshimet se Beyonce mund të jetë shtatzanë për herë të tretë. Fansat e 37 vjeçares kanë komentuar në foton e fundit ku këngëtarja veç të tjerash ka vendosur duart para barkut në një mënyrë dyshuese. Ata supozojnë se këngëtarja mund të jetë […]

Në javën e 29-të të shtatzanisë – Zbuloni sesi duket Ariana

0
Bukuroshja e Ermal Fejzullahut është në pritje të ëmbël. Çifti simpatik Fejzullahu do bëhën së shpejti prindër për herë të katërt. Ariana gjithmonë na ka rënë në sy për lookun e saj dhe për mënyrën e veshjes dhe që gjithmonë është super e kuruar. Nuk kishte sesi të ndoshte ndryshe edhe në këtë shtatzani, është […]

Tuna sërish shtatzënë?! Kjo është fotoja që ngre dyshimet

0
Këngëtarja e njohur Tuna dy vite më parë u bë mama e një djali të cilin e pagëzoi me emrin Tian. Gjatë interevistave pas lindjes, këngëtarja është shprehur se ndihet e bekuar që është bërë mama dhe se është ndjenja më e bukur në botë. Tuna vazhdimisht publikon foto të djalit në rrjetet sociale, i […]

Big Mama shtatzënë?! Flet për herë të parë këngëtarja

0
Në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtarja e njohur Big Mama është në pritje të fëmijës së parë. Pas këtyre lajmeve ka reaguar e indinjuar këngëtarja, e cila ka mohuar thashethemet. Në një postim në Instastory ajo shprehet se nuk është shtatzënë dhe nëse do ishte nuk do e kishte problem ta ndante lajmin […]

Shtatzënë për herë të parë?! Marina Vjollca tregon barkun

0
Prej kohësh është përfolur në mediat rozë se moderatorja simpatike Marina Vjollca është në pritje të fëmijës së parë. Dyshimet e ndjekësve në rrjetet sociale lindën për faktin se Marina gjatë pushimeve me Getoarin publikonte foto duke mbuluar barkun. Por asgjë siç duket nuk është e vërtetë, kjo pasi moderatorja ka publikuar një foto ku […]

“S’kanë faj portalet”, moderatorja fsheh barkun në çdo foto

0
Moderatorja e njohur Marina Vjollca, ka qenë në qendër të mediave rozë kohët e fundit, jo vetëm për shkak të pushimeve luksoze më partnerin e saj Getin, por edhe për shkak të se është përfolur se është shtatzënë. Shkak për këtë u bë një foto ku Marina dhe Geti shfaqeshin të lumtur duke mbajtur duart […]