Home Tag "si dukej"

Del fotoja para se të behej e famshme, ja si dukej Arbenita Ismajli

0
Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që […]

Nuk do ta njihni, ja si dukej Ermal Mamaqi 19 vite më parë

0
Moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi është një nga figurat më të njohura dhe të pëlqyera nga publiku. Me një karrierë shumë të gjatë mbi supe, si këngëtar, aktor edhe moderator, Ermali është kthyer nëë një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Ndërkohë të gjithë jemi kuriozë për të parë sesi ka […]