Home Tag "stresi"

Stresi frymëzon fansat, vargjet e tij bëhen tatuazh

0
Reperi Stresi këngën e tij të fundit, me të cilën mori pjesë në fazën fillestare të “Këngës Magjike” ja ka dedikuar nënës së tij. Kënga titullohej ‘Të du mom’ dhe padyshim ishte pretendente, po të mos ndodhte arrestimi i tij. Mirëpo ajo që është e veçantë për këngën është teksti i saj i cili  është bërë […]

Stresi larg saj, Kejsi publikon video nga pishinat

0
Reperi i njohur Stresi vazhdon të vuaj dënimin në burg nën akuzën trafikim i lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Sakaq bashkëshortja e tij Kejsi ka filluar ta ndjejë mungesën çdo ditë e më shumë. Ajo poston foto dhe video në rrjetet sociale nga momentet që kanë kaluar bashkë. Së fundmi, Kejsi ka publikuar në […]

Godet sërish nga burgu, ja çfarë ka bërë këtë herë Stresi

0
Për Kosovën, e djeshmja ka qenë një ditë historike, pasi këtë moment e kanë ëndërruar shumë breza. Personazhet publike kanë uruar në mënyra të ndryshme këtë datë, në mesin e tyre është edhe reperi Stresi. Edhe reperi Stresi, ka uruar përmes rrjeteve sociale ku shkroi “Urime Kosovë Ushtrinë më të re në botë. Amaneti i dëshmorëve”. Link: https://www.instagram.com/stresi/ Link: https://www.youtube.com/watch?v=OofZeOWFVY8 […]

Stresi bëhet pjesë e protestës së studentëve

0
Një pjesë e memeve që janë krijuar nga studentët e universiteteve publike në Tiranë, janë frymëzuar nga reperi i njohur Stresi. Ky i fundit u arrestua për armëmbajtje pa leje dhe akuzën për trafik droge në muajin tetor. Ndërkohë sot, Stresi ka publikuar në Instagram disa foto të studentëve që përmes pankartave kanë bërë thirrje për lirimin e […]

Stresi nuk lejohet në “Kënga Magjike”, Bes Kallaku thumbon reperin

0
  Nata finale e festivalit ‘Kënga Magjike’  është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka gjeneruar shumë lajme në faqet rozë të mediave. Po mes shumë artistëve që performuan, duket se fansat kanë ndjerë mungesën e reperit Stresi, i cili ndodhet në burg prej 17 tetorit. Akuza e ngritur mbi të është përfshirja në një grup kriminal, […]

Lirohet Stresi? Manaxheri i Vip-ave publikon videon me reperin

0
Së fundmi emri i një prej reperve më të njohur në vend,  po lakohet për shkak të arrestimit të tij në një hotel të kryeqytetit, ku u kap me armë pa leje dhe po pret të gjykohet. Ndërkohë menaxheri i vipa-ve Xhani Demika ka publikuar së fundmi një video ku ai së bashku me Stresin po festojnë […]

E pabesueshme! Stresi telefonon Aldon nga burgu

0
Rreperi i njohur Stresi ka lënë pa mend të gjithë sot, teksa ka telefonuar në emisionin live “Aldo Morning Show”. Stresi njihet për veprimet e tij të pazakonta dhe sigurisht që edhe kësaj radhe ka arritur të marrë gjithë vëmendjen dhe të shndërrohet në lajm për telefonatën e bërë. Më poshtë gjendet komunikimi mes tij dhe […]