Home Tag "stresi"

Stresi reagon pas daljes nga burgu: “Ktu e lashë…”

0
Reperi i njohur Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, është liruar me kusht nga Gjykata e Tiranës, pas tetë muajsh burg. Momentet e daljes nga qelia, ka qenë vetë reperi që i ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, ku shihet se po pritet nga shokët me brohoritje. Pas daljes reperi […]

Një nuse si Keisi, ja çfarë shkruan për vjehrrin e saj

0
Keisi Lushaj, partnerja e Stresit, prej disa javësh është kthyer nga Kanadaja. Vazhdimisht Keisi ka treguar nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale sesa e dashruruar është me reperin. Ditën e sotme, Keisi ka publikuar një foto në Instastory, ku shfaqet me babain e reperit dhe me Stresin, ndërkohë që shkruan fjalët më të bukura për vjehrrin […]

Keisi pret me padurim të hënat, zbulojeni se pse!

0
Keisi Lushaj, partnerja e Stresit, prej disa ditësh është kthyer nga Kanadaja. Vazhdimisht Keisi ka treguar nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale sesa e dashruruar është me reperin. Ditën e sotme Keisi ka publikuar në Instastory një foto ku zbulon se pret me padurim të hënat. Dhe kjo me një arsye madhore, pasi Keisi takon bashkëshortin […]

Keisi frymëzohet nga Stresi, ja çfarë ka gdhendur në trup

0
Bashkëshortja e reperit të njohur Stresi, Keisi Lushaj është mjaft aktive në Instagram dhe shpesh herë publikon deklarata dashurie për partnerin e saj. Keisi ndihet shumë e lumtur në krahët e Stresit dhe këtë ajo e vërteton edhe njëherë më shumë, teksa nuk heziton të tregojë përkushtimin ndaj partenerit. Së fundmi Keisi ka bërë një […]

Gjithmonë romantike! Kejsi bën dedikimin e bukur për Stresin

0
Reperi Stresi dhe e partnerja e tij Kejsi janë një ndër çiftet të cilat kanë marrë jo pak vëmendje këto muajt e fundit. Ndërkaq Kejsi nuk rresht së bëri dedikime romantike për Stresin në rrjetet sociale. Mëgjithëse momentalisht ndodhen larg njëri-tjetrit, Kejsi së fundmi ka treguar se është nisur drejt Shqipërisë, për të qenë pranë familjes […]

Keisi kujton detajin e veçantë kur pa Stresin për herë të parë

0
Bashkëshortja e reperit të njohur Stresi, Keisi Lushaj është mjaft aktive në Instagram dhe shpesh herë publikon deklarata dashurie për partnerin e saj. Së fundmi Keisi ka rrëfyer një detaj të veçantë, kur pa Stresin për herë të parë në lagje. Mjaft romantike në kujtimin e saj, Keisi tregon se kur pa për herë të […]

E dashura e Stresit paska një motër dhe pak veta e dinin

0
Bashkëshortja e reperit të njohur Stresi, Keisi Lushaj është mjaft aktive në Instagram dhe shpesh herë publikon deklarata dashurie për partnerin e saj. Por gjithashtu Keisi ndan edhe momente nga përditshmëria, ndërkohë që u përgjigjet edhe interesit të fansave mbi jetën e saj personale. Së fundmi Keisi ka zbuluar se ka një motër dhe ka […]