Home Tag "syte"

Keisi kujton detajin e veçantë kur pa Stresin për herë të parë

0
Bashkëshortja e reperit të njohur Stresi, Keisi Lushaj është mjaft aktive në Instagram dhe shpesh herë publikon deklarata dashurie për partnerin e saj. Së fundmi Keisi ka rrëfyer një detaj të veçantë, kur pa Stresin për herë të parë në lagje. Mjaft romantike në kujtimin e saj, Keisi tregon se kur pa për herë të […]

Çfarë ndodh kur shohim dikë në sy për 10 minuta pa shkëputje

0
Hulmutuesit kanë zbuluar se njerëzit janë specie me vizion të zhvilluar. Sigurisht, ne nuk mund t’i krahasojmë sytë tanë me sytë e një kafshe në mesnatë, por nëse shohim dikë që na shikon nga një bllok larg, mund të zbulojmë nëse ky person po na sheh sytë ose hundën. Një studim i zhvilluar së fundmi […]

Si të dukeni të bukura në takimin tuaj të parë

0
Është takimi juaj i parë dhe dëshironi që bukuria juaj të jetë gjëja e parë që duhet të bie më shumë në sy. Pasi keni zgjedhur fustanin që do të vishni dhe aksesorët përkatës, hapi i fundit është tualeti. Jeni në dilemë sesi të keni një tualet perfekt dhe të ju nxjerri në pah tiparet […]