Home Tag "top channel"

Largohet nga Top Channel, Eneda Tarifa tregon arsyet

0
Edhe pse më herët u hodhën aludime se Ledion Liço nuk do jetë më pjesë e The Voice Kids, ai mbetet autor i këtij programi. Pak më parë ka qenë Eneda Tarifa ajo e cila ka njoftuar përmes një postimi në llogarinë e Instagram-it, se nuk do të jetë më pjesë e jurisë së “Voice Kids 3”. […]

Jonida Maliqi rikthehet si prezantuese në Top Channel?!

0
Në një video të publikuara në Instastory , Jonida Maliqi zbuloi se ka në dorë një projekt të ri në televizion. Jemi mësuar ta shohim si këngëtare dhe blogere, mirëpo teksa miku i saj Ervin Kurti po filmonte ambientet e Top Channel, Jonida është shfaqur me një skaletë në dorë, mbi të cilën ishte shkruar […]

Lë nam moderatori i Top Channel, bie nga karrigja në mes të emisionit

0
Që në momentet e para të emisionit , njëri nga moderatorët e ‘Fiks Fare” ka rënë nga karrigia. Dorian Ramaliu tenton të ulet këmbëkryq në karrige, por ajo rrëzohet bashkë me moderatorin. Ky moment ka shkaktuar të qeshura në studio, ndërsa ende nuk dihet nëse ishte e qëllimshme për të tërhequr vëmendjen në nisje të sezonit […]

Rikthehet fuqishëm në ekran Luana Vjollca, Top Channel i zbulon detajet

0
Moderatorja Luana Vjollca ende pa përfunduar angazhimet e shumta korcentore të sezonit veror, i cili qe një sukses i vërtetë për të,  njofton rikthimin e bujshëm në ekran. Top Channel ka zbuluar se këtë herë, gjithçka i është besuar Luanës. Shumë shpejt, me autorësi të plotë, ajo të të rikthehet në ekranin e Top-it me programin […]

Kelvi dhe Dojna të dashuruar?!

0
Janë dy prezantuesët më trendy të momentit. Dojna dhe Kelvi janë po aq shumë shokë sa edhe jasht studios së “Pop Culture”. Janë shumë tipa të njëjtë dhe të gjithë janë në dyshime nëse do ketë ndjenja dashurie kundrejtë këtyre të dyve. Dojna i është përgjigjur pyetjes së një ndjekëse në Instagram ku ajo e […]

Ka filluar “countdown”-i për “The Voice Kids”

0
Moderatori Ledion Liço ka nisur të numërojë ditët dhe orët deri në nisjen e emisionit “The Voice Kids” në ekranin e Top Channel. Në llogarinë e tij në Istagram Ledioni ka publikuar katër ditë përpara nisjes së programit, foto të anëtarëve të jurisë me dixhiturat përkatëse. Duket se deri në natën e madhe të transmetimit të […]