Home Tag "top channel"

Lë nam moderatori i Top Channel, bie nga karrigja në mes të emisionit

0
Që në momentet e para të emisionit , njëri nga moderatorët e ‘Fiks Fare” ka rënë nga karrigia. Dorian Ramaliu tenton të ulet këmbëkryq në karrige, por ajo rrëzohet bashkë me moderatorin. Ky moment ka shkaktuar të qeshura në studio, ndërsa ende nuk dihet nëse ishte e qëllimshme për të tërhequr vëmendjen në nisje të sezonit […]

Rikthehet fuqishëm në ekran Luana Vjollca, Top Channel i zbulon detajet

0
Moderatorja Luana Vjollca ende pa përfunduar angazhimet e shumta korcentore të sezonit veror, i cili qe një sukses i vërtetë për të,  njofton rikthimin e bujshëm në ekran. Top Channel ka zbuluar se këtë herë, gjithçka i është besuar Luanës. Shumë shpejt, me autorësi të plotë, ajo të të rikthehet në ekranin e Top-it me programin […]

Kelvi dhe Dojna të dashuruar?!

0
Janë dy prezantuesët më trendy të momentit. Dojna dhe Kelvi janë po aq shumë shokë sa edhe jasht studios së “Pop Culture”. Janë shumë tipa të njëjtë dhe të gjithë janë në dyshime nëse do ketë ndjenja dashurie kundrejtë këtyre të dyve. Dojna i është përgjigjur pyetjes së një ndjekëse në Instagram ku ajo e […]

Ka filluar “countdown”-i për “The Voice Kids”

0
Moderatori Ledion Liço ka nisur të numërojë ditët dhe orët deri në nisjen e emisionit “The Voice Kids” në ekranin e Top Channel. Në llogarinë e tij në Istagram Ledioni ka publikuar katër ditë përpara nisjes së programit, foto të anëtarëve të jurisë me dixhiturat përkatëse. Duket se deri në natën e madhe të transmetimit të […]

West Side Family në “Wake Up”: Dedikim për Dr. Florin

0
E filluan me një histori shumë interesante, por të trilluar, për tu dhënë mirseardhjen në studio Mirit dhe Landit të West Side Family. “Beso” rikthen në skenën muzikore grupin West Side Family, grup që i kishte munguar publikut prej afro 8 vitesh. Por tre vjet pas ndarjes nga jeta të Dr. Florit, pjesëtar i grupit, […]

Sonila Meço në tavolinë me biznesmenin e fuqishëm. Provokon apo lajmëron rikthimin në Top Channel

0
Së fundmi dy emra po përfliten për drejtimin e emisionit “Top Story” tashmë pas largimit të Ballës. I pari është emri i  gazetares dhe moderatores së njohur Sonila Meço që aludohet të zëvendësojë Sokol Ballën në karrigen drejtuese të “Top Story”. Ditën e djeshme gjithashtu është thuajse konfirmuar se në vend të tij do të shkojë Ylli […]

Sara dhe Lori sëbashku në ekran, përgatituni për t’i parë ndryshe

0
Zakonisht Lori dhe Sara nuk shfaqen në ekran, duke u fokusuar më së shumti tek rrjetet sociale, por së fundmi gjerat kanë ndryshuar paksa. Këtë fundvit do bëhet një përjashtim nga rregulli. Top Channel, përsa i përket programacionit, duket se ka rezervuar mjaft surpriza për fundin e vitit. Të dielën, Arbana Osmani dhe Alban Dudushi do të […]