Home Tag "top show"

“Vishesh si çun mami!” Iva Tiço habit deputetin

0
Ka habitur me përgjigjen gazetarja Iva Tiço e pyetur në “Top Show”, nëse i pëlqente veshja e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji. Tiço u shpreh se tani Salianji e ka përmirësuar veshjen qëkur është bërë deputet. Por sërish ajo e ka kritikuar për jelekun që ka veshur poshtë xhaketës: “Vishesh si çun mami, këto […]

Endi Demneri modele nga halli

0
Ka shumë vajza që edhe pa qenë modele,  aspirojnë botën e modelingut, por ky nuk është rasti i Endit. Ka edhe nga ato vajza, si ajo, të cilat edhe pse janë pjesë e botës së modës nuk aspirojnë që të vazhdojnë më tej për shkak se kanë një profesion të dytë. Ky është rasti i modeles […]

Sheila Haxhiraj: Nuk eksperimentoj më në 2018

0
Bëhet fjalë për një nga këngëtaret më të pëlqyera nga brezat e rinj dhe jo vetëm, Sheila Haxhiraj, e cila e ftuar në emisionin “Top Show” deklaroi se ka ardhur momenti që të fokusohet vetëm në një zhanër muzikor, dhe se ky është synimi i saj për 2018: “Kam eksperimentuar me rrymat muzikore përgjatë 2017 […]

Albana Osmani zbulon sekretet e Soni Malajt dhe të fejuarit të saj

0
Mund ta themi pa mëdyshje që djemtë si Klevi janë të rrallë. Më shumë sesa vetë Soni, ishte Albana që zbuloi detaje rreth marrëdhënies së tyre. Klevi është një shoqërues i përhershëm i të dashurës, kudo ku ajo shkon. Albana tregoi se edhe në momentet e intervistës ata ishin bashkë. Klevi ndodhej në studio dhe […]