Home Tag "tregon barkun e rrumbullakosur"

Muaj mjalti në Ibiza, Jona Spahiu tregon barkun e rrumbullakosur

0
Vetëm pak ditë më parë i dha fund beqarisë me të partnerin e saj një nga moderatoret më simpatike të ekranit. Çifti vunë kurorë pasi në media filloi të qarkullonte lajmi se Jona Spahiu ishte në pritje të një fëmije. Bukuroshja e ekranit më në fund e pranoi zyrtarisht shtatzaninë, teksa ka postuar një foto ku duket me barkun […]

Më në fund Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur

0
Bes Kallaku dhe bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj, ja me të vërtet një çift shumë i dashur për publikun shqiptar. Pak kohë më parë u aludua se Xhensila ishte shtatzënë, por kjo u mohua kategorikisht. Por duket se fotoja e hedhur në Instastory e ka tradhëtuar. Në këtë foto duket qartë barku me trajtë të rrumbullakosur. Link: https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/ […]