Home Tag "tropoje"

Pamje të frikshme, merr flakë makina ku udhëtonte Ermali, Inva dhe disa emra të njohur

0
Një grup personash të njohur janë përfshirë në një aksident të rrezikshëm rrugor, por fatmirësisht pa lëndime. Aktori Ermal Mamaqi, këngëtarja Inva Mula, Mirela Sula, Hetem Ramadani dhe disa personazhe të tjerë ishin duke udhëtuar me një minibus në drejtim të Tropojës ndërsa mjeti është përfshirë nga flakët në ecje e sipër. Vetë Ermali ka […]

Nuk do ta besoni se kush i ka vënë emrin Stresit

0
Nuk janë gjyshërit e as nëna me babain , ata që ia kanë vënë emrin , Arkimed, këngëtarit tonë të njohur në skenën muzikore me emrin e artit Stresi . Emrin ia ka vënë një figurë mjaft e njohur për Tropojën , ‘ Dervish Luzha” Këtë na e tregon Stresi në një postim mjaft të […]