Home Tag "Tunën"

Momenti kur gjithçka merr tjetër kuptim për Tunën

0
Tuna është bëra mama për herë të parë dhe duket se këtë lloj kënaqësie nuk e krahason me asnjë sukses në muzikë përgjatë këtyre viteve karriere. Tuna bëri një pauzë në muzikë pasi i duhej të kujdesej për djalin, Tian. Por tani që është rikthyer me projekte të reja, i duhet të udhëtojë shpesh për koncerte. […]

Fjolla sulmon hapur Tunën: “Duhet të heqë dorë nga muzika!”

0
Këngëtarja e njohur e hitit të fundit “Fustani”, Fjolla Morina, ka sulmuar publikisht këngëtaren e njohur Tuna, teksa ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”. Gjatë lojrave në studio, Fjollës i është vënë përballë një kolazh me foto këngëtarësh shqiptarë dhe i është kërkuar të qëllojë drejt personit që ajo mendon se duhet të […]

E lumtur sa s’ka më, Tian e thërret mami Tunën në emër

0
Djali i këngëtares së famshme Tuna rritet dita ditës dhe ajo nuk nguron të ndajë momente speciale nga përditshmëria me të. Ai ka filluar të flasë fjalët e para, madje ka surprizuar edhe nënën e tij, ditën e sotme. Në videon e publikuar në instastoryn e Tunës, Tian shfaqet duke ngrënë, teksa thotë ëmrin e mamasë […]