Home Tag "vesa luma"

“Koha shëron plagët” Çfarë i ka ndodhur Vesa Lumës?

0
Vesa Luma dhe Big Basta janë zhvendosur për një jetë më të mirë larg Shqipërisë. Edhe pse larg ata nuk e harrojnë dot atdheun e tyre dhe aq më pak pjestarët e afërm të familjes. Një foto e Vesës në Instastory po qarkullon në media. Plot 18 vitë nga ndarje nga jeta e babait të […]

Vesa Luma hap arkivin, ja si dukej para se të bëhej e famshme

0
Këngëtarja Vesa Luma duket se është bërë nostalgjike për kohët kur ka qënë më e re, pasi ka postuar në instastory disa foto të veçanta. Këngëtarja e ka nisur me disa foto kur ka qenë fëmijë dhe ka të njëjtën pamje që ka i biri i saj sot. Ajo shfaqet shumë e ëmbël në vitin […]

Babai abuzon seksualisht më vajzën, reagon e indinjuar Vesa Luma

0
Këngëtarja e njohur Vesa Luma ka reaguar për ngjarjen e rëndë që është publikuar së fundmi në emisionin ‘Fiks Fare’, ku një vajzë 18-vjeçare rrëfente abuzimin seksual për tre vite rresht nga babai i saj. Me anë të disa postimive në rrjetet sociale, Vesa e quan babain abuzues monstër, ndërkohë i bën thirrje vajzave të […]

Vesa Luma uron motrën për ditëlindje dhe ka diçka për ti thënë

0
Këngëtarja Vesa Luma ka uruar motrën e saj, Dean, pasi sot feston ditëlindjen. Këngëtarja ka vendosur që të urojë publikisht, ndërkohë që i ka vënë në pah dhe një “problem” që shqetëson të fjitha motrat. Veç fjalëve të bukura për Dean, këngëtarja i ka thënë me humor: “Uroj që vitin që vjen të mos mi […]