Home Tag "Vjen lajmi i shumëpritur"

Vjen lajmi i shumëpritur, Ballist Morina lirohet nga burgu

0
Më në fund, pas shumë përpjekjesh ligjore dhe diplomatike, tifozi më i famshëm shqiptar, Ismail Morina – Ballisti, është liruar nga burgu. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Ballisti, që ka postuar një foto në faqen e tij zyrtare në Facebook. Ismail Morina u arrestua më 10 qershor të vitit të kaluar në Kroaci, pas […]