Home Tag "vjen me poza hot"

Demi Rose nuk i lë të qetë fansat, vjen me poza hot

0
E ka bërë të rrugës që të tërrbojë fansat me format e saj marramendëse. Edhe këtë herë Demi Rose nuk ka ardhur tejet provokuese. 22 vjeçarja ka postuar foto me bikini teksa po shijon pushimet në Afrikën e Jugut. Në sy ra ekspozimi i linjave trupore të modeles dhe sidomos gjoksi bombastik. Link: https://www.instagram.com/demirosemawby/ My Spirit […]