Home Tag "zbulon moshen"

“I mbaj me nder”, Fjodora Fjora zbulon moshën dhe do habiteni

0
Fjodora Fjora është një nga moderatoret shqiptare, me një eksperiencë të gjatë në gazetarinë televizive, e cila karakterizohet për qetësinë dhe seriozitetin gjatë intervistave. Ajo është një nga gazetaret me një ekpserincë të gjatë televizive dhe vazhdimisht ka sjellë për publikun formate emisionesh mjaft inetresante. Por pak kush e di se çfarë moshe ka moderatorja […]

Dafina Zeqiri festoi ditëlindjen, merr urimin e veçantë

0
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri pak ditë më parë festoi ditëlindjen, ku nuk munguan urimet e shumta përkundrejt saj. Madje vetë këngëtarja e njohur publikoi në rrjetet sociale disa nga urimet e fansave. Së fundmi në një postim në Instastory, këngëtarja ka zbuluar surprizën që mamaja e saj kishte përgatitur për të. Në foton e […]

Adelina Tahiri feston ditëlindjen, këngëtarja zbulon sa vjeç mbush

0
Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, megjithëse është tëhequr nga projektet në muzikë, është shpesh në qendër të mediave për shkak të jetës së saj private. Këngëtarja e cila tashmë është martuar dhe ka një djalë, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Ditën e sotme këngëtarja feston […]