Home Tag "zbulon…"

Nga ora tek data, Mamaqi zbulon kur do të trasmetohet seriali ‘Hot’

0
Seriali Hot është një nga më të zhurmshmit në rrjet.  Ky është seriali i parë nga Ermal Mamaqi me bashkë-producent Dritan Huqin dhe autorë Klaudia Brahimaj dhe Bjordi Mezini. Është publikuar edhe videoja e parë ku zbulohen kasti i aktorëve me emra shumë të njohur si: Jonida Vokshi, Ermal Mamaqi, Megi Pojani, Klea Huta, Irgen Qela […]

Fiori Dardha zbulon më shumë rreth miqësive dhe intrigave në televizione

0
Fiori Dardha është një nga gazetaret më të njohura për ekranet tona. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj. Së fundmi, gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit  Fiori ka zbuluar më shumë rreth intrigave në televizione. Ka intriga në televizione e pyet njëri prej […]

Me pushime në Dubai, Shqipja zbulon ‘sheikun’ që e rehatoi

0
Ish konkurrentja e zhurmshme e Përputhen Shqipe Hyseni së fundmi ka vendosur të kalojë pak ditë relaksi në Dubai. Ndjekësit janë bërë kurioz për të ditur se kush e shoqëron në këto pushime. Shqipja ka vendosur ti kthehet me ironi ndjekësve duke iu thënë se: ‘Mua më ka dalë nami se dua lek dhe gjeta […]

Naomi Campbell zbulon arsyen që e pengoi të gjente dashurinë

0
Legjenda e supermodeleve Naomi Campbell thotë se ajo hoqi dorë nga gjetja e “shokut të saj të shpirtit” për karrierën e saj në një shfaqje të fundit për The Cut. Në moshën 51 vjeç, Campbell sapo ka filluar. Supermodelja ka qenë tepër e zënë deri vonë me ardhjen e fëmijës së saj të parë, si […]

Kurioziteti për konkurrentët vip vazhdon, Arbana befason me emrin e parë

0
Big Brother Vip dhe shumë pak javë e ndajnë nga hapja e madhe. Puna për këtë projekte ka filluar prej kohësh. Arbana nëpërmjet një bashkëbisedimi me ndjekësit ka zbuluar më shumë rreth tij. Moderatorja ka zbuluar se në këtë projekt është përfshirë dhe Lori. ‘Është një skuadër që të jep veç frymëzim dhe motivim për […]

A është në një lidhje? Përgjigjia e Fationit befason vajzat

0
Fationi është një nga personazhet më të komentuara që nga dalja nga emisioni. Jeta private e personazheve ka ngjallur kureshtje tek ndjekësit dhe Fationi është një nga ata që ka vendosur të flasë më shumë. Prej kohësh mediat rozë e bëjnë të lidhur një herë me njërën një herë me tjetrën por në të vërtetë […]