Home Lifestyle

Lifestyle

Truqet që iu ndihmojnë të realizoni poza fantastike me bikini

0
Nuk është gjithmonë e lehtë të dukesh sa më mirë, sidomos me bikini. Nëse nuk jeni Kendall Jenner ose Bella Hadid, është krejt normale të ndiheni të frikësuar në fillim, por praktika e bën të përsosur pozimin. Ne jemi këtu për t’ju dhënë disa këshilla që të ndiheni rehat me rroba banje. 1 Besimi Zgjedhja […]

I nxehti afrikan prek gjithë vendin, temperaturat shënojnë shifra të frikshme

0
I nxehti afrikan prej ditësh ka përfshirë Ballkanin. Temperaturat e larta kanë prekur Shqipërinë. Këto kushte atmosferike mbeten gjatë gjithë ditës në vendin tonë edhe pse mbrëmja sjellë kalime vranësirash në zonat Verilindore dhe Juglindore, sërisht nuk priten reshje. Temperaturat e ajrit rriten sërisht gjatë mëngjesit dhe mesditës duke u luhatur ekstremumet ditore nga 13°C […]

Një projekt i madh për këtë shenjë, horoskopi 22 qershor 2021

0
Dashi Nëse jeni duke pritur sinjale në dashuri, ka shumë të ngjarë që nga e diela tjetër të ketë diçka pozitive për ju. Jo të gjitha projektet e punës që kanë lindur në fillim të vitit 2021 shkuan mirë, ju gjithmonë duhet të keni guximin për të rifilluar. Koka juaj është pika juaj e dobët, […]

Seks i shpejtë apo i ngadaltë, studiuesit zbulojnë ritmin e preferuar

0
Shumica prej nesh vuan një farë sëmundje të të nxituarit në shumë gjëra. Në një sondazh të ri, ne donim të zbulonim se cili ritëm seksual preferohet më shumë. 486 burradhe gra plotësuan një pyetësor në internet lidhur mekëtë temë. Atyre u janë bërë 38 pyetje që përshkruajnë modelet e tyre individuale të eksitimit, përfshirë […]