Home ShowBiz

ShowBiz

‘Matchy-matchy’, Eliona Pitarka ndan pozën më të bukur me të bijën

0
Aktorja Eliona Pitarka është bërë nënë për herë të parë para 3 muajsh. Eliona pavarësisht angazhimeve ka mbajtur të informuara ndjekësit me momentet më të bukura nga rritja e Galës. Pitarka pak pas lindjes zbuloi ndjesitë e para të mëmësisë. ‘Oh, nuk di ta shpjegoj me fjalë. Ishte përtej çdo ndjesie që kemi provuar deri […]

‘Qenie mizore’, Adrola Dushi lodhet nga artikujt për Capital T

0
Adrola prej kohësh flitet se është në një lidhje me Capital T. Pak orë më parë modelja mori një surprizë në bregdet dhe mashkullin që fshihet pas kësaj romance nuk e bëri të ditur. Sapo publikoi fotot të gjithë ndjekësit i kanë vënë vetëm një emër këtij momenti romantik dhe ai ishte i këngëtarit Capital […]

U tha që është në pritje të ëmbël, Ori Nebijaj thyen heshtjen

0
Ori Nebijaj pak më parë u përfol në mediat rozë për një shtatzëni të mundshme. Shkak për këto aludime ishin bërë disa foto ku moderatorja shfaqej me  bark më të fryrë se zakonisht. Gjatë emisionit të Wake-up ajo vendosi të fliste mbi këtë temë ku i hedhi poshtë të gjitha dyshimet e ngritura. ‘Më kishin […]