Home ShowBiz Bëmë baba të të ngjaj
Bëmë baba të të ngjaj
0

Bëmë baba të të ngjaj

817
0

Këngëtarja bukuroshe Arinda Gjoni ka postuar në profilin e saj në facebook një foto me të atin, i cili shfaqet duke luajtur në piano. Këngëtarja e ka shprehur edhe në disa intervista të sajat se i ati është muzikant, instrumentist dhe profesor muzike. Mesa duket Arinda talentin e ka marrë nga i ati, i cili duket se e shoqëron në çdo performancë live të sajën. Kot nuk thonë “Bëmë baba të të ngjaj”.

Arinda Gjoni me te atin