Home ShowBiz Silva Gunbardhi jep një lajm të mirë
Silva Gunbardhi jep një lajm të mirë
0

Silva Gunbardhi jep një lajm të mirë

0
0

Silva Gunbardhi sapo ka dhënë lajmin më të mirë të mundshëm për fansat e saj. Ajo do të vijë së shpejti me një projekt të ri muzikor. Siç duket projekti po “gatuhet” me shumë kujdes dhe në këtë fazë ajo ka vendosur ta ndajë lajmin me të gjithë.
Kujtojmë se vetëm pak muaj më parë Silva u rikthye pas lindjes së djalit me këngën “Ding Dong”. Tani diçka e re do ta sjellë sërish artisten e dashur!

Ky është postimi i saj:

#newsong #newproject #comming_soon

A photo posted by Silva Gunbardhi (@silvagunbardhi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BPvBDzLBXpJ/?taken-by=silvagunbardhi&hl=en

“Ding Dong”:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=tDDsNCLmFjk