Home Tag "fp1"

Pakënaqësi në punë për këto shenja, horoskopi 25 qershor 2021

0
Dashi Në dashuri, nga e diela 27 qershor Venusi do të kthehet në shenjë, përpiquni të shmangni konfliktet deri atëherë. Hëna e kundërt sjell një hutim të fortë. Situata e punës është mjaft bindëse, për fat të mirë ju jeni një person që nuk dekurajoheni kurrë. Kontrolloni shëndetin e dhëmbëve tuaj. Demi Në dashuri, dita […]

Keith feston ditëlindjen, Adriana Matoshi e uron me fjalë zemre

0
Partneri i Adriana Matoshit, Keith Groeneveld sot ka festuar ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një super urim nga partnerja e tij. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale aktorja shkruan fjalët më të ëmbla. ‘Të uroj më të mirat e kësaj bote për ditëlindjen! Ti je një mrekulli dhe një njeri shumë special. Është […]

‘Verës do t’i vihet flaka’, Getoari surprizon si gjithmonë

0
Getoar Selimi është një nga reperët më të spikatur të estradës sonë. Prej një jetë i përkushtohet muzikës dhe padiskutim mund të themi se Geti e ka dërguar zhanerin e rrepit në një nivel tjetër. Ai numëron pafund momente suksesi në karrierën e tij ku çdo projekt është kthyer në hit. Këngëtari nuk ka ndërmend që […]

Me foto joshëse, Morena Taraku ka një thirrje pikante për ndjekësit

0
Morena Taraku është një nga vajzat më joshëse të estradës tonë. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe përpara se ta ndiqni duhet të përgatitni veten moralisht për të parë momentet e saj luksoze të cilat evidentohen në çdo postim. Së fundmi Morena ka ndarë disa postime joshëse ku shfaqet pothuajse e zhveshur duke […]