Home Aktualitet Zyrtarizohet Dita e Nënë Terezës në New York – Elia dhe Princ Leka në Asamble
Zyrtarizohet Dita e Nënë Terezës në New York – Elia dhe Princ Leka në Asamble
0

Zyrtarizohet Dita e Nënë Terezës në New York – Elia dhe Princ Leka në Asamble

0
0

Elia dhe Princ Leka kanë qenë të pranishëm në Asamble, në New York ku është zyrtarizuar Dita e Nënë Terezës. Çifti dhe organizata “Albanian Roots” kanë qenë iniciatorët e kësaj nisme.
Tashmë 4 Shtatori është zyrtarisht Dita e Nënë Terezës në këtë shtet. Emocionet kanë qenë të papërshkrueshme për të gjithë ata që kontribuan në këtë proces.
Në fund nuk mund të mos përshëndesnin me shqiponjën:

2017-05-11 10_45_14-Prince Leka (@princleka) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/p/BT7jMyBBYKp84VQ9KvTmzB8AFFdPnlYgLI17aI0/?taken-by=princleka&hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BT7hGQbhfnuXGN9b5hg9ii8vqTr4HqCRP4vjjk0/?taken-by=princleka&hl=en