Home ShowBiz Lorik Cana takon shokët e tij – Me miq dhe kapitenë
Lorik Cana takon shokët e tij – Me miq dhe kapitenë
0

Lorik Cana takon shokët e tij – Me miq dhe kapitenë

0
0

Ardhja në Shqipëri e Lorik Canës, ish-kapitenit ka bërë që jo vetëm të dalë në intervista të ndryshme për të qenë pranë publikut, por edhe për të takuar miqtë e tij. Shokët e skuadrës, futbollistë të tjerë të Kombëtares, janë takuar me Lorikun, duke e quajtur “Kapiteni i përjetshëm”. I pranishëm me Andi Lilën ka qenë dhe kapiteni aktual, Ansi Agolli.
Me siguri djemtë kanë folur për shumë tema përfshirë edhe futbollin, pasionin e tyre më të madh. Ish-kapiteni do të ketë vazhduar me këshilla.

Kapiteni i përjetshëm dhe Kapiteni! 🇦🇱 #kuqezi @lorikcana @ansiagolli

A post shared by Andi Lila 🇦🇱 (@andilila) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUHaNPFAeCZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BStp3JzBfG2/?taken-by=lorikcana