Home ShowBiz Arbana i jep bekimin Ledionit
Arbana i jep bekimin Ledionit
0

Arbana i jep bekimin Ledionit

0
0

E sotmja do të jetë finalja e madhe e “The Voice” dhe Ledioni do të ndahet me shumë vështirësi nga dashuria e tij e madhe. Ai ka një lidhje speciale me këtë program dhe është kujdesur që sot çdo gjë të shkojë mirë. Ashtu si përpara nisjes së spektaklit në puntatën e parë të këtij sezoni edhe në përfundim Arbana i ka uruar suksese dhe fat, duke e quajtur Liu si gjithmonë.
Ledioni ia ka kthyer me disa zemra dhe puthje.
Kjo është miqësia, në të mirë e në të keq!

Good luck liu❤️ #thevoicefinale

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Link: https://www.instagram.com/p/BURZvhdg-aD/?taken-by=arbanao

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ypwOdVkeZ3/?taken-by=arbanao