Home Aktualitet Këngëtarja e njohur bie nga ndërtesa dhe vdes
Këngëtarja e njohur bie nga ndërtesa dhe vdes
0

Këngëtarja e njohur bie nga ndërtesa dhe vdes

0
0

Bëhet fjalë për Lucia Caruso, një artiste hitesh, e cila është ndarë nga jeta si pasojë e rrëzimit nga një ndërtesë. Këngëtarja 34-vjçare ishte e martuar dhe nënë e tre fëmijëve. Ajo ka humbur jetën sapo ambulanca ka mbërritur në spital, si pasojë e plagëve të marra.
Dëshmitarët në vendin e ngjarjes kanë dëgjuar çfarë ka thënë ajo pak para se të rrëzohej, por për arsye të hetimit, policia nuk i ka deklaruar. Nuk dihet ende nëse ka qenë vetëvrasje, apo aksident. Gjithsesi kujtojmë se ditën e djeshme një tjetër muzikant u nda nga jeta. Ai ishte Chris Cornell.

Burimi i lajmit: http://www.leggo.it/news/italia/torre_annunziata_donna_cade_palazzo-2447911.html 

Burimi i fotos: © Pixabay https://www.pexels.com/photo/bright-burn-burnt-candle-278823/