Home ShowBiz Lind Majlinda e Majkit – Foto dhe emri i djalit
Lind Majlinda e Majkit – Foto dhe emri i djalit
0

Lind Majlinda e Majkit – Foto dhe emri i djalit

0
0

Majlinda ka lindur. Ish e dashura e Majkit ka sjellë në jetë pak minuta më parë djalin e saj. Ajo i ka dedikuar disa fjalë ku i tregon se për të ia ka vlejtur çdo sakrificë. E ka pagëzuar të birin me emrin Roan.
Kujtojmë se Majki nuk ka dhënë asnjë deklaratë në lidhje me djalin. Në vazhdimësi mbetet për t`u parë çdo të ndodhë.

Me jetë të gjatë!

Qdo sakrifice per ty ja vlen! Mire se erdhe ne jete Roan 🌎 ime… Falemnderit Allah 🙏🏼💙

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BURLvOdg6wg/?taken-by=majlindazeka1&hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BUALTsqAxiP/?taken-by=majlindazeka1&hl=en