Home ShowBiz Stanaj dhe Noizy, një marrëdhënie vëllazërore!
Stanaj dhe Noizy, një marrëdhënie vëllazërore!
0

Stanaj dhe Noizy, një marrëdhënie vëllazërore!

0
0

Stanaj ka ardhur në Tiranë për të performuar në “The Voice”. Ai është takuar paraprakisht me mikun e tij Noizyn, që siç duket kanë bashkë një marrëdhënie vëllazërore.

Foto e parë dhe e vetme që Stanaj ka zgjedhur të shpërndajë nga vizita në Shqipëri, është pikërisht ajo më Noizyn. Ndoshta mes tyre mund të ketë shumë shpejt ndonjë bashkëpunim.

Kishin edhe koncert bashkë:

My Albanian brother @zinizin 🇦🇱🇦🇱

A post shared by Stanaj (@stanaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUQLJM9DMw2/

Burimi i fotos së Noizyt: https://www.instagram.com/p/BSU91PAj3md/
Burimi i fotos së Stanaj: https://www.instagram.com/p/BP-o-Y1jr3Y/?taken-by=zinizin