Home ShowBiz Shqiptarët që ndodhen në Kanë dhe fotot nga atje
Shqiptarët që ndodhen në Kanë dhe fotot nga atje
0

Shqiptarët që ndodhen në Kanë dhe fotot nga atje

0
0

Janë modele, gazetare dhe stiliste të njohura që kanë shkuar drejt Kanës. Irena Kita, Ilda Bejleri, Albana Osmani, Enada At`Nikolla, Jona Spahiu si dhe djemtë Endrit Mërtiri dhe Fatmir Hysenbelliu, janë vetëm disa. Nuk dihet ende se kush i ka dërguar këta personazhe në Kanë dhe cila është arsyeja, ama ata janë duke u argëtuar dhe shijuar eksperiencën. Albana Osmani ka takuar disa njerëz të njohur e mes tyre edhe ish të burgosurin më të famshëm e simpatik, që tani është model. Mediat e huaja po shkruajnë për veshjet e saj në këtë event, diçka që sigurisht e ka entuziazmuar Albanën. Festivali i Fimit zgjat deri në 28 maj dhe deri atëherë do të ketë të tjera foto.

Foto e video pafund nga Kana:

🌻 The Harmonist Gala @dailymail #thankyou 😊

A post shared by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUeRUBFll5Z/

1 minute heshtje mi graaaaaaa 😅 #Cannes2017 @jmeeksofficial

A post shared by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUdAELYlWLG/?taken-by=albanaosmani1&hl=en

Momenti kur kupton qe Di Caprio eshte 1.80 (pa duar perpjete )😅😍Dhe kaq ! #Cannes2017

A post shared by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUeERQTFffU/

@seal Golden One ! #Cannes2017 My Dress @altar_official

A post shared by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUbBwl0lhZJ/

#cannes2017 @doutzen 😻 #lorealparis

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUcBgPPBD84/

DG KING WAS IN CANNES 🤷🏼‍♂️

A post shared by Endrit Mërtiri📷 (@endritmertiri) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUb7OxXF1m-/

#cannes #cannesfilmfestival @geraldina_sposa #emasavahl @ema_savahl @by_best_albania #swarovski

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUaiUD5g4qO/

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUcFArXAMub/

Link: https://www.instagram.com/p/BUeNCmJB9ot/

@gianlucavacchi 😃👍🌞🌴🇦🇱🇮🇹🐬😍🤗❗️

A post shared by Enada At'Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUUM63hjhqf/

Link: https://www.instagram.com/p/BUaYrrYltmE/

#cannesfilmfestival #beautifulcannes #70 #instamoments #day #sunnydays #albanians #moviestarplanet @bsb_tirana

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUZoimnFeO5/

#theharmonist

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUZ3hJ9DUyy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BUdAe4SFCmq/?taken-by=albanaosmani1&hl=en