Home ShowBiz Zbulohet ngjashmëria mes djalit dhe Ledionit – Vajza do t’i ngjajë Sarës
Zbulohet ngjashmëria mes djalit dhe Ledionit – Vajza do t’i ngjajë Sarës
0

Zbulohet ngjashmëria mes djalit dhe Ledionit – Vajza do t’i ngjajë Sarës

0
0

Një foto e ndarë pak minuta më parë nga Sara ka zbuluar ngjashmërinë mes të voglit London Noor dhe Ledionit. “Dy bizele të një bishtaje” i ka quajtur ajo burrat më të rëndësishëm të jetës së saj.
Nga aq sa ka zbuluar fotoja, pasi dihet se ata e mbajnë të fshehur me kujdes imazhin e djalit, duket se ngjajnë shumë.
Thonë se fëmijët ndryshojnë me rritjen dhe ndoshta në të ardhmen djali do të marrë diçka nga Sara. Nëse jo, atëherë do t`i ngjajë vajza, me siguri.

two peas in a pod

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Link: https://www.instagram.com/p/BUeZLvzFhHa/?taken-by=sarahoxhaaa

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BUOmr_UFCHI/?taken-by=sarahoxhaaa