Home ShowBiz Stresi ka qenë reper që i vogël
Stresi ka qenë reper që i vogël
0

Stresi ka qenë reper që i vogël

0
0

Disa gjëra përcaktohen që në fëmijëri. Nëse do jesh nesër një djalë i fortë, apo i urtë kjo mund të duket lehtësisht. Stresin mund ta kuptoje që nga fotoja që do të bëhej reper.
Me një kapele në kokë, çibuk në gojë, në vend të cigares, me xhinse dhe një krah të vendosur mbi karrige, a s`duket si djalë i fortë?

Ky është Stresi diku në moshën 10-vjeçare:

Stresi-Stresinjo #tbt📷

A post shared by Fake Love New Song👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BWRAjtOhIWZ/