Home ShowBiz Përse bashkëpunoi me Noizyn dhe jo me të atin vajza e Sabianit?
Përse bashkëpunoi me Noizyn dhe jo me të atin vajza e Sabianit?
0

Përse bashkëpunoi me Noizyn dhe jo me të atin vajza e Sabianit?

0
0

Është modele por së shpejti do të jetë edhe këngëtare. Vajza e Sabianit është tashmë një personazh publik dhe kurioziteti për të sa vjen e shtohet. Ndërkohë që kishte nisur nga puna për këngën e parë, ftesa nga Noizy kishte ardhur e papritur duke ia ndryshuar disi planet. Ajo ka treguar për “Gazeta Shekulli” se të gjithë e pyesin përse jo me të atin, por që ftesa kishte ardhur nga OTR dhe si ajo e si Sabiani nuk i thanë jo.
Keisi ka treguar se ka disa covera, por që nuk do t`i publikojë, pasi këngën e parë që do publikojë do ta ketë me Noizyn.

3-muskultjeret👌

A post shared by Sabiani Original (@sabiani_original) on

Link: https://www.instagram.com/p/BWBN9Y_FL0D/

Burimi i lajmit: http://www.shekulli.com.al/flet-vajza-e-sabianit-perse-nuk-bashkepunova-babin-por-noizin-ne-muzike/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BUppBPylhdM/