Home Aktualitet Ndahet nga jeta ikona e kinematografisë, Hajrie Rondo
Ndahet nga jeta ikona e kinematografisë, Hajrie Rondo
0

Ndahet nga jeta ikona e kinematografisë, Hajrie Rondo

0
0

Bota kinematografike shqiptare është në zi. Pas një vuajtjeje të gjatë me sëmundjen, disa betejave të fituara, ajo e humbi luftën. Bashkë me humbjen e saj humbën shumë të qeshura e lot që vetëm ajo dinte t`i dhuronte përmes lojës së saj të papërsëritshme.

Artistja Hajrie Rondo dha frymën e fundit në shtëpinë e saj të pushimit në Himarë, ku prej vitesh kalonte verën.

Ngushëllime fansave të saj dhe familjarëve!

Burimi i fotos: https://www.facebook.com/181596225186304/photos/a.181596505186276.47757.181596225186304/181596508519609/?type=3&theater