Home ShowBiz Gruaja e Medës poston foton familjare që prisnim
Gruaja e Medës poston foton familjare që prisnim
0

Gruaja e Medës poston foton familjare që prisnim

0
0

Lulja postoi foton që prej kohësh prisnim. Gjithë familja në një. Foto të bukura realizuan për festën e djemve e po ashtu edhe në pushime, po Denisi, djali i vogël kishte munguar. Tani jo më. Në të fundit janë të gjithë bashkë dhe madje në bardhë e zi.

Love my Family ❤️💙💙💖💙

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BY3ahzvFYc3/?taken-by=luljeta_pergjeqaj

Në një pamje të tillë vështirë të dallosh se kush është më i bukur. Dy prindër si ata kanë lindur dhe po rrisin katër yje.
Dihet se princesha është Rejhana. Motra e vetme e tre vëllezërve.