Home ShowBiz Arbana rrëfen historinë e jetës së saj
Arbana rrëfen historinë e jetës së saj
0

Arbana rrëfen historinë e jetës së saj

0
0

Me pak fjalë mund të rrëfesh shumëçka. Arbana e tregoi historinë e jetës së saj prej mamaje dhe shumë nëna do gjejnë veten. Ka gjetur një foto tipike nga ato të skeletëve në pritje të diçkaje dhe ka shkruar: “Unë, duke pritur që i vogli im të mbarojë diçka duke e bërë të gjithën vetë”
“E bëj vetë, mama, historia e jetës sime”, shkroi ajo.
Joni i vogël po kërkon pavarësinë. E përtej humorit s`ka pritje më të bukur për nënat.

"E bej vete, mama" #storyofmylife

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Link: https://www.instagram.com/p/BZBSJ_ZAhyB/