Home ShowBiz Barbana rrëfehet për largimin e Ergi Dinit – Publikohet video e tij e fundit
Barbana rrëfehet për largimin e Ergi Dinit – Publikohet video e tij e fundit
0

Barbana rrëfehet për largimin e Ergi Dinit – Publikohet video e tij e fundit

0
0

Intervista e djeshme te Rudina e Barbana Dinit ka qenë prekëse nga fillimi dhe deri në fund. Motra e të ndjerit, Ergi, tregoi mes dhimbjes se s`i e kishte marrë lajmin për humbjen e vëllait nga një gazetare që e kishte telefonuar për ta konfirmuar prej saj.
Barbana tregoi lidhjen e fortë që kishte me Ergin pasi jetuan bashkë në Tiranë që kur ai ishte 14 vjeç dhe deri sa u nda nga jeta. Megjithatë këngëtarja e gjeti forcën për të bashkëjetuar me dhimbjen dhe për të vazhduar përpara. Ajo do të sjellë projektet që Ergi i la në mes.

Një pjesë e rrëfimit të saj:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=68oib2X3SfY

Video e fundit e Ergit:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=R2covfzMcgE

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BNXaJMpAj_6/?taken-by=barbana_ergidini