Home ShowBiz Zhvishet në rrugë, teksa një dorë mashkulli i shëtit nëpër trup… Çfarë po ndodh me Sara Kapon
Zhvishet në rrugë, teksa një dorë mashkulli i shëtit nëpër trup… Çfarë po ndodh me Sara Kapon
0

Zhvishet në rrugë, teksa një dorë mashkulli i shëtit nëpër trup… Çfarë po ndodh me Sara Kapon

0
0

Sara Kapo ka një natyrë antikonformiste dhe është “botë më vete” do shprehej shumkush. Diçka shumë e rrallë që mund të gjendet në femrat e sotme, që duke filluar nga veshja, format trupore dhe tiraret e fytyrës, po kalojnë në një simbjozë që lë shumë për të diskutuar.

Sara ka treguar se di të surprizojë me fotot nudo, edhe pse nuk duket të ketë ndërhyrje kirurgjikale. Ka ditur të bëjë lajm me puthje lezbike dhe daljet e saj ekstravagante, por gjithçka është orgjinale, mban firmën e saj si edhe tatuazhet që mban në trup. Ndaj nuk ka pse habiteni me veprimin e saj të radhës. Sara ka publikuar sot këngën e saj të parë me titull “Watching you”.

Surpriza është zëri i saj në kanto, me të vajza e Ema Andreas ka arritur t’i befasojë të gjithë.

Ecën rrugëve të Tiranës gjatë klipit teksa një mashkull e provokon me duart e tij në kraharor dhe gjoks, ajo më tej zhvishet dhe vijon të shijoj momentin, mbrëmjen dritat dhe gjithçka tjetër.

Di të jetë sensuale pa dyshim, por të mos harrojmë se gjithçka që i kushtohet publikut të gjerë, ka shumë teatër brenda.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=oyedRJq80AA

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcNZYkkHUIC/?taken-by=sarakapo27