Home ShowBiz Gostitë e fundvitit, dhe gëzimet familjare, Ardit Gjebreas i del situata nga kontrolli
Gostitë e fundvitit, dhe gëzimet familjare, Ardit Gjebreas i del situata nga kontrolli
0

Gostitë e fundvitit, dhe gëzimet familjare, Ardit Gjebreas i del situata nga kontrolli

0
0

Dietologia e njohur shqiptare, Blerina Bombaj ka tashmë 12 vite që merret me regjimin ushqimor të personazheve publike dhe jo vetëm.

E ftuar sot në “Pasditja ime” në RTSH në një bisedë me gazetarin Eraldo Rexho, Bombaj ka folur për tekat e VIP-ave shqiptar.

“Ka nga ata që janë shumë tekanjozë, kërkojnë t’i kenë dietat sipas shijeve të tyre. Mirëpo kur shkon tek dietologu nuk mund të hash ato që do ti, por ato që duhen”. Për arsye privatësie s’mund të them emra, por mund të përmend Arditin. Sot isha me të dhe më tha që nga festat ka shtuar 4 kilogramë”, tregoi duke qeshur Bombaj.

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bbub27bBscH/?taken-by=arditgjebrea