Home Lifestyle Amber Rose bëhet imazh i kompanisë së lodrave të seksit!
Amber Rose bëhet imazh i kompanisë së lodrave të seksit!
0

Amber Rose bëhet imazh i kompanisë së lodrave të seksit!

0
0

Çdo ditë e më shumë personazhet e njohur tregojnë hapur atë se çfarë bëjnë apo pëlqejnë. Aq më tepër ata personazhe që janë shumë të ndjekur në rrjet sociale. Kësisoj këto rrjete sociale po bëhen rrjete asociale, vetëm sepse marketohet në vend që të socializohet.

Së fundmi Amber Rose ka publikuar pamje nga reklama e saj e fundit, ku na tregon se është imazh i një kompanie me lodra seksi. Në videon në Instagram shohim Amberin reksa reklamon lodra të ndryshme.

“Mastrubimi është seksi më i sigurt në botë. Bëfshi qejf”- ka shkruajtur Amber bashkangjitur me videon.

Aktorja gjithmonë ka qenë shumë e hapur dhe është komentuar shumë për jetën private.

Link: https://www.instagram.com/p/Be11ATGH7mN/?taken-by=amberrose

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdbJYi3HvBi/?taken-by=amberrose