Home Aktualitet “Ndër aktet më të mëdha antishqiptare” Revoltohet prezantuesi Turjan Hyska
“Ndër aktet më të mëdha antishqiptare” Revoltohet prezantuesi Turjan Hyska
0

“Ndër aktet më të mëdha antishqiptare” Revoltohet prezantuesi Turjan Hyska

0
0

Projekti i tre hidrocentralëve në Osum, nuk ka lënë indiferent  as moderatorin dhe producentin Turjan Hyska. “Kjo është një makutëri, një turp, pagrykësi, tradhëti kombëtare në qoftë se kjo ndodh”-ka shkruar i revoltuar Turi në një postim në “Instagram”.

“Këtu duan të bejnë HEC!!! Do jetë ndër aktet më të mëdha antishqiptare nëse kalon”-ka shkruar moderatori bashkangjitur një fotoje të kanioneve të Osumit. Kujtojmë se kanionet e Osumit janë një nga destinacionet më të vizituara nga turistët vendas dhe të huaj. Pra një atraksion që ka benefite për të gjithë vendin.

auto_B9EE3C66-77AA-4EE1-8D7B-986B502E61E8-300x3391518113298 auto_E0923480-66BC-4E3D-ADF7-CA1F07AFDEC8-300x3281518113299

Link: https://www.instagram.com/turjanhyska/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BU3ryNwlDd3/?taken-by=turjanhyska