Home ShowBiz Pas përfundimit të “Shiko kush luan”, ja kush do e zëvendësojë Luana Vjollcën në Top Channel
Pas përfundimit të “Shiko kush luan”, ja kush do e zëvendësojë Luana Vjollcën në Top Channel
0

Pas përfundimit të “Shiko kush luan”, ja kush do e zëvendësojë Luana Vjollcën në Top Channel

0
0

Një ndër formatet më interesant dhe i ndjekur në shifra rekord, ka përfunduar.

I moderuar nga një divë në rritje si Luana Vjollca “Shiko Kush Luan”, transmetohej çdo të shtunë, duke “kompromentuar” planet e shikuesve për fundjavë.

Këtë fundjavë ishte dhe puntata e fundit e emisionit.

Me përfundimin e kësaj aventure, në ekranin e Top Channel, ashtu dhe si kishte paralajmëruar do të rikthehet moderatorja Arbana Osmani me programin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Emisioni do të transmetohet nga data 17 shkurt çdo të shtunë, në ekranin e Top Channel. Jemi kuriozë të shohim çfarë do sjellë Arbana dhe sa do mundet realisht ta zëvendësojë Luanën.

Make a wish🙏

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Link: https://www.instagram.com/p/BedmDKDgqak/?taken-by=arbanao

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bev0fuRnKfW/?taken-by=luanavjollca