Home Tag "shiko kush luan"

Sex apo dashuri? Pergjigjet Don Xhoni

0
Don Xhoni ishte i ftuari i emisionit “Shiko kush luan” mbrëmjen e djeshme. Ai është vënë përpara pyetjeve shumë pikante të intervistës për “After party”. Don Xhoni qënka një djalë romantik që pëlqen të këtë romanca të reja dashurie sesa të njohi një shok të ri. Por kur vjen puna se kë zgjedh Don Xhoni […]

“Shiko kush luan” thyen rekorde shikueshmërie në YouTube

0
Është përfolur si emisioni më i shumëpritur nga publiku dhe kjo gjë shihet shumë qartë. „Shiko kush luan“ me autore dhe moderatore Luana Vjollcën është duke thyer shifra rekorde klikimesh në YouTube. Ka vetëm dy ditë që emisioni është bërë publik në kanalin zyrtarë në YouTube të Top Channel dhe emisioni ka arritur të kapë […]

Luana Vjollca rrëfen detaje për dasmën dhe për jetën private

0
Ka startuar këtë të shtunë emisioni më i ndjekur dhe me i shumëpritur nga publiku “Shiko kush luan”. Autore dhe moderatore e emisionit Luana Vjollca. Duke e ditur se Luana vjen gjithmonë me supriza, këtë herë surprizon të gjthë ndjekësit me një projekt të ri me të ftuarit e “Shiko kush luan”. Çdo ditë në […]