Home ShowBiz Pas zhveshjes, Rita Ora publikon edhe një foto më seksi
Pas zhveshjes, Rita Ora publikon edhe një foto më seksi
0

Pas zhveshjes, Rita Ora publikon edhe një foto më seksi

0
0

Pas angazhimeve të shumta që pati, Rita Ora tani  është duke shijuar pak kohë relaksi. Me provokimin që bëri me foto “topless” në Instagram, ajo ka vazhduar postimet e saj edhe në instastory. Para disa orësh ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaq trupin e saj seksi.

“Disponimi”  është fjala që ajo kishte shkruar, duke aluduar në atë se  është e disponuar për të pushuar ende.

Me bikini me ngjyrë të gjelbërt dhe me një trup që ka marrë ngjyrë nga dielli, Rita në këtë foto  është dukur për mrekulli.

Nuk është hera e parë që Rita ekspozon asetet e saj trupore, madje jemi mësuar që ta shohim atë në këtë lloj mënyre.

Rita Ora pas pushimeve të saj do të vie në Prishtinë, ku edhe do të përformojë të shtunën për nder të pavarësisë së Kosovës. Pritet të jetë një koncert i madh nga ajo.

rita ora 2

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcnFASFhZcD/?taken-by=ritaora