Home Tag "bikini"

Truqet që iu ndihmojnë të realizoni poza fantastike me bikini

0
Nuk është gjithmonë e lehtë të dukesh sa më mirë, sidomos me bikini. Nëse nuk jeni Kendall Jenner ose Bella Hadid, është krejt normale të ndiheni të frikësuar në fillim, por praktika e bën të përsosur pozimin. Ne jemi këtu për t’ju dhënë disa këshilla që të ndiheni rehat me rroba banje. 1 Besimi Zgjedhja […]

Në super formë me bikini, pushimet për Sarën sapo nisën

0
Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka nisur pushimet dhe këtë sapo na e tregoi përmes një fotoje me bikini nga një vend tropical. Ajo shfaqet në formë perfekte edhe pse është nënë e dy djemve ndërsa shfaqet me një palë bikini bardhe e zi. “Nga jeni sot njerëz, Dubai, Maldive apo Dhërmi”, shkruan ajo […]

Palestër me bikini dhe make up, vetëm Kim mund ta bëjë këtë

0
Kim Kardashian sapo na tregoi se mund të bësh palestër edhe me bikini, e madje edhe me make up. Ajo ka postuar një foto ku shihet me një bikini në ngjyrë të zezë tejet joshëse ndërsa është duke u ushtruar. Ylli I “Keeping up ëith the Kardiashians, shihet teksa stërvitet me një nga veglan në […]

Në super formë me bikini, Tayna sapo e nisi sezonin veror

0
Reperja Tayna është duke kaluar disa ditë pushimi dhe në ndryshim nga shumica e personazheve të njohur që kanë zgjedhur Dubain, ajo ka preferuar Maldivet. Tayna ka ndarë me ndjekësit disa foto e video shumë të veçanta, ndërsa e shohim të pozojë me bikini. Ajo shfaqet në formë perfekte ndërsa shfaqet duke pozuar para pasqyrës […]

Një kartolinë nga Maldivet, Lei super joshëse me bikini

0
Moderatorja simpatike Lei Kraja ndodhet aktualisht me pushime në Maldive. Ajo shoqërohet në këtë udhëtim nga dy mikeshat e saj, ndërsa e shohim teksa ekspozon format perfekte nga plazhi. Në fotot e postuara në instagramin e saj, ajo pozon me një palë bikini ngjyrë gri buzë detit, ndërsa në një tjetër foto Lei pozon me […]

Çfarë ndryshimi…, Tea ndez rrjetin me poza me bikini

0
Të gjithë e kujtojmë fillimin e Teas ne emision dhe ndryshimet e saj qe nga ajo kohë padiskutim kanë qenë drastike. Trupi i saj nga një vajzë e mbushur është kthyer në  një trup me super forma dhe mjaft joshëse. Së fundmi Tea ka shkuar në plazh ku ka ndarë fotot e para me bikini […]

Vetëm 4 muaj pas lindjes, Sara tregon trupin me bikini

0
Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër të një vajze në dhjetor të vitit të shkuar. Në jetën e tyre erdhi Poem Blu të cilën ata e prezantuan që në fillim me publikun dhe në rrjetet e tyre sociale nuk mungojnë foto me të. Edhe pse kanë kaluar vetëm katër muaj nga lindja, Sara […]